Cēsu teātra izrāde “Kompanjoni” (pārcelta no 23.10.)

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

02.12.2021

Laiks

19:00

Cena

4€ - 5€

Cēsu teātris aicina skatītājus uz šīs sezonas pirmo jauniestudējumu – kamerizrādi “Kompanjoni”, ko režisore Edīte Siļķēna iestudējusi pēc Mihaila Režčikova lugas motīviem. Oktobrī nenotikušās Cēsu teātra izrādes “Kompanjoni” ir pārceltas uz 2.decembri pl. 19.00 (23.oktobra izrāde) un 4.decembri pl. 16.00 (31.oktobra izrāde). Izrāde notiks koncertzāles “Cēsis” Kamerzālē.

“Kompanjoni” ir stāsts, kas caur apcerīgu ironiju vedinās skatītājus domāt par attiecībām starp sirdsapziņu, godaprātu un naudu, par to, cik daudz katrs no mums gatavs rīkoties pretēji savām morālajām vērtībām materiālā labuma vārdā. Lai arī daļa izrādes darbības norisinās pagājušā gadsimta 60.gados, izvēles, starp kurām nākas izšķirties galvenajiem varoņiem, ir aktuālas arī mūsdienās.

Galvenajās lomās izrādē iejutušies Dzintra Medne, Jānis Gabrāns, Madara Ozoliņa vai Laila Sproģe, citos tēlos – Druvis Brenčs, Gusts Daugišs, Guntars Norbuts vai Kārlis Dambis, Inese Majore un Dzintra Dambe. Scenogrāfiju iestudējumam radījusi Sandra Dikmane, tērpus veidojusi Rudīte Liepiņa. Nākamā izrāde “Kompanjoni” notiks 31.oktobrī pl. 16.00 koncertzāles “Cēsis” Kamerzālē.

Ieejas maksa: 5,00 EUR (Cēsu DRAUGA kartes īpašniekiem 4,00 EUR). Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Uz oktobrī izsludinātajām izrādēm iegādātās biļetes būs derīgas. Gadījumā, ja pārceltajos datumos nav iespējams apmeklēt izrādi, nauda par iegādātajām biļetēm tiks atgriezta.

Informācija izrādes apmeklētājiem:

Izrāde notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Izrādi varēs apmeklēt cilvēki, kuri:

– ir vakcinējušies pret Covid-19;

– ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts.

 

Pasākumu rīko p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.

Pasākuma rīkotājs Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs