Cēsu teātra izrāde “Kompanjoni”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

12.03.2023

Laiks

18:30

Cena

4€ - 5€

12.martā pl. 18.30 Cēsu teātris aicina skatītājus uz Latvijas amatierteātru skatē godalgoto kamerizrādi “Kompanjoni”, ko režisore Edīte Siļķēna iestudējusi pēc Mihaila Režčikova lugas motīviem. Izrāde notiks koncertzāles “Cēsis” Kino zālē.

“Kompanjoni” ir stāsts, kas caur apcerīgu ironiju vedinās skatītājus domāt par attiecībām starp sirdsapziņu, godaprātu un naudu, par to, cik daudz katrs no mums gatavs rīkoties pretēji savām morālajām vērtībām materiālā labuma vārdā. Lai arī daļa izrādes darbības norisinās pagājušā gadsimta 60.gados, izvēles, starp kurām nākas izšķirties galvenajiem varoņiem, ir aktuālas arī mūsdienās.

Galvenajās lomās izrādē iejutušies Dzintra Medne, Jānis Gabrāns, Madara Ozoliņa vai Laila Sproģe, citos tēlos – Druvis Brenčs, Gusts Daugišs, Guntars Norbuts vai Kārlis Dambis, Inese Majore un Dzintra Dambe. Scenogrāfiju iestudējumam radījusi Sandra Dikmane, tērpus veidojusi Rudīte Liepiņa.

Cēsu teātra iestudējums “Kompanjoni” Latvijas amatierteātru skates finālā “Gada izrāde 2021” atzīta par labāko komēdiju, savukārt Dzintra Medne par Betijas Hilsas lomu atzīta par vienu no labākajām aktrisēm.

Ieejas maksa: 5,00 EUR (Cēsu DRAUGA kartes īpašniekiem 4,00 EUR). Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Pasākumu rīko Cēsu Kultūras centrs.