Cēsu novada restorānu nedēļa – PĀRCELTA

Vieta Cēsu pilsēta un apkārtne,

Datums

30.10.2021 - 07.11.2021

Cena

20€ - 30€

Ievērojot valdības noteiktos  ierobežojumus vīrusa izplatības samazināšanai, Cēsu novada restorānu nedēļas norises datumi tiek pārcelti. Restorānu nedēļas dalībnieki savas durvis vērs un cienās gardēžus ar gardām maltītēm, tad, kad tas atkal būs atļauts.

Lai uzzinātu aktuālo informāciju par Cēsu novada restorānu nedēļas norisi turpmāk, aicinām sekot līdzi Cēsu Tūrisma informācijas centra aktivitātēm sociālajos tīklos – Facebook “Tūrisms Cēsīs” un Twitter “VisitCesis” vai mūsu mājas lapā www.visit.cesis.lv.

Jau vēstījām, ka oktobra izskaņā, sākot no 30.oktobra līdz 7.novembrim, tika plānota Cēsu novada restorānu nedēļa. Cēsu novada iedzīvotājiem un viesiem tā ir lieliska iespēja baudīt izsmalcinātus ēdienus par īpaši draudzīgām cenām. Gardēžus ieturēt maltīti aicināja 12 Cēsīs un novadā iemīļoti un zināmi restorāni.

Kā ierasts, katrā no restorāniem ir pieejams īpašais piedāvājums vērtībā no 20,00 EUR līdz 30,00 EUR. Ēdienkartes atšķiras no uzņēmumu ikdienā piedāvātā ēdienu klāsta, sniedzot neatkārtojamu gastronomisko baudījumu un izceļot sātīgo rudens garšu, kuru dod kvalitatīvi un gardi sezonas produkti.

Cēsu restorānu nedēļa pirmo reizi notika 2018. gada pavasarī.

Pasākuma vietne turisms.cesis.lv/