Cēsu novada restorānu nedēļa

Vieta Cēsu pilsēta un apkārtne,

Datums

30.10.2021 - 07.11.2021

Cena

20€ - 30€

Oktobra izskaņā, sākot no 30.oktobra līdz 7.novembrim, gaidāma Cēsu novada restorānu nedēļa. Šogad akcijā piedalīsies arī jaunā novada restorāni no Līgatnes, Amatas un Pārgaujas. Cēsu novada iedzīvotājiem un viesiem būs lieliska iespēja baudīt izsmalcinātus ēdienus par īpaši draudzīgām cenām. Gardēžus ieturēt maltīti aicinās 12 Cēsīs un novadā iemīļoti un zināmi restorāni.

Restorānu nedēļā piedalīsies viesnīcas “Villa Santa” restorāns, restorāns “Jāņoga”, viesnīcas “Jonathan SPA Estate” restorāns, restorāni “Kārļamuiža” un “Ungurmuiža”, H.E. Vanadziņš. Ziemeļu restorāns, saimniecības “Kalna Paltes” pop up paGALMA restorāns, Pavāru māja Līgatnē, restorāns “Kannas” Zaubē, kafejnīca “Zeit”, restorāns “1815” Līgatnē.

Kā ierasts, viesi varēs baudīt trīs kārtu maltīti. Katrā no restorāniem būs pieejams īpašais piedāvājums vērtībā no 20,00 EUR līdz 30,00 EUR. Ēdienkartes atšķirsies no uzņēmumu ikdienā piedāvātā ēdienu klāsta, sniedzot neatkārtojamu gastronomisko baudījumu un izceļot sātīgo rudens garšu, kuru dod kvalitatīvi un gardi sezonas produkti.

Lai gardēži varētu savlaicīgi iepazīties ar rudens restorānu nedēļas piedāvājumu un izvēlēties sev tīkamākās maltītes, drīzumā katra restorāna sarūpētā ēdienkarte būs pieejama Cēsu Tūrisma informācijas centra mājas lapā www.visit.cesis.lv un sociālajos tīklos.

Pirms došanās uz izvēlēto restorānu, būs nepieciešama obligāta galdiņu rezervāciju. Restorāni darbosies saskaņā ar aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem, ievērojot visus piesardzības pasākumus.

Pasākuma vietne turisms.cesis.lv