Cēsu novada biznesa Meet-up

Vieta Priekuļu pētniecības centrs, Zinātnes iela 2, Priekuļi, Priekuļu pagasts, Cēsu novads

Datums

14.10.2022

Laiks

10:00 - 13:00

Cena

Bez maksas

Piektdien, 14.oktobrī, no plkst.10.00 līdz plkst.13.00 notiks Cēsu novada biznesa Meet-up par pārtikas un dzērienu ražošanu un to attīstības tendencēm.

Šī ir nozīmīga joma valsts tautsaimniecībā, ar kuru ikdienā saskaramies katrs no mums. Tāpēc, lai runātu par nozares attīstības tendencēm un perspektīvām lokāli un eksporta tirgos, ierobežojumiem un jauniem impulsiem, lauksaimniecības produkcijas realizāciju, kā arī risinājumiem un ieteikumiem noturības stiprināšanā, forumā piedalīsies un ar savu pieredzi dalīsies:

  • Ineta Stabulniece, Priekuļu pētniecības centra direktore;
  • Arta Kronberga, Pārtikas bioekonomikas klastera valdes locekle;
  • Eva Sietiņsone, AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja;
  • Imants Balodis, PKS “Straupe” valdes priekšsēdētājs;
  • Spēcīgs un iedvesmojošs izaugsmes stāsts, kurā prasme nepagurt un sasniegt mērķus veicinājis bioloģiskās lauksaimniecības SIA “Forest Fox” un “Jurgensburg Agro” attīstību.

Aicinām Cēsu novada pārtikas un dzērienu ražotājus, kā arī lauksaimniekus piedalīties klātienes seminārā, lai kopā ar nozares pārstāvjiem un pieredzējušiem pārtikas ražotājiem diskutētu par aktuālo!

Uz tikšanos Cēsu novada biznesa meet-up, kurā iedvesmoties un gūt jaunas atziņas savas uzņēmējdarbības turpmākajā darbībā!

Reģistrācija ŠEIT.