Cēsu Mākslas festivāla Teātru Grand prix / ČAKS. CITS. Liepājas teātra izrāde

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

03.08.2022

Laiks

19:00

Cena

10€ - 20€

Koncerts divos cēlienos

Aktrises Karīnas Tatarinovas un mūziķa Roberta Dintera literāri muzikālajā programmā “Sarunu koncerts. Čaklais. Cits” skan dažādu komponistu dziesmas ar dzejnieka Māra Čaklā dzeju – Imants Kalniņš, Ēriks Ķiģelis, Ģederts Ramans. Dziesmas no teātra izrādēm un kinofilmām – populāras un tautā mīlētas, kā arī mazāk zināmas (“Akāciju palags”, “Tu mani dzen”, “Apvij rokas”, “Melnā aronija”, “Dziesmiņa par Napoleonu” un citas). Muzikālo daļu papildina paša dzejnieka rakstītais par radīšanas procesu, laiku un personībām, saskarē ar kurām šīs dziesmas un dzejas tapušas un ir tādas, kādas tās zinām un mīlam.

Dziesmu skanējums un to interpretācija ir abu mākslinieku kopdarbs un redzējums. Instrumenta skanējuma un balss transformācija, kas palīdz radīt atmosfēru vēstījumam – šīs koncertprogrammas konceptuālais piedāvājums/risinājums. Programmā ir arī iekļauti Māra Čaklā pēdējie dzejoļi, kas pirmo reizi nopublicēti vien 2014. gadā.

Lomās: Karīnas Tatarinova, Roberts Dinters

Gaismu mākslinieks – Toms Streilis
Video mākslinieks – Dainars Albužis

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.