Cēsu DYNAMI:T skeitparka atklāšanas pasākums

Vieta DYNAMI:T skeitparks, Maija parks, Cēsis

Datums

22.06.2022

Laiks

13:00

Trešdien, 22. jūnijā, plkst.13.00 notiks Cēsu DYNAMI:T skeitparka atklāšanas pasākums Maija parkā.

Pasākuma laikā sanākušos ar jaunām un vecajām dziesmām priecēs reperis Reinis Ragga, tāpat būs iespējams redzēt dažādus paraugdemonstrējumus.

Ar ko šis skeitparks ir unikāls? Pie tā dizaina izveidošanas roku pielika profesionālais skeiteris Kriss Kāns (Chris Khan), ņemot vērā gan tendences skeitbordā, gan arī augošo skrejriteņu braucēju auditoriju. Skeitparka konstrukcijas ražotas no cinkota metāla un kompozītmateriāliem – šis savienojums ir ilgmūžīgs. Skeitparka īpašā atšķirības zīme ir dizains – krāsains un pievilcīgs, tādā veidā padarot skeitparku par vides objektu, kur gribēs nofotografēties ne tikai triku meistari, bet arī garāmgājēji.

Pateicamies vietējiem uzņēmējiem, kuri atbalstīja Cēsu skeitparka tapšanu! AS “Cēsu alus” nodrošināja līdzfinansējumu, SIA “8 CBR” asfalta rūpnīca sarūpēja asfaltu, kuru ieklāja SIA “Imberteh”, bet SIA “Priekuļu Bloki” piegādāja betona blokus.

Skeitparku būvēja cēsnieku dibinātais uzņēmums “We Build Parks”, kurš šogad uzbūvēja Olimpisko snovparku Ķīnā. Projektā iesaistījās arī rīdzinieki no uzņēmuma “Tikkurila”, kuri līdzfinansēja skeitparka dizainā izmantotās spožās asfalta krāsas.