Cēsu Bērnu un jauniešu centra Pagalma svētki

Vieta Cēsu Bērnu un jauniešu centrs, Bērzaines iela 4, Cēsis, Cēsu pilsēta, Latvija

Datums

27.05.2023

Laiks

11:00

27.maijā pirmo reizi notiks Cēsu Bērnu un jauniešu centra Pagalma svētki. Pasākums norisināsies centra pagalmā Bērzaines ielā 4 un tā sākums būs plkst.11.00. Svētkus baudīt aicinātas ģimenes, bērni un jaunieši gan no Cēsīs un novada, gan tuvākas un tālākas apkārtnes.

Tuvojas mācību gada noslēgums. Šo priecīgo notikumu godāsim arī Pagalma svētkos. Tā būs aizraujoša, aktīva un neaizmirstama diena Cēsu Bērnu un jauniešu centra pagalmā ar radošām nodarbēm, sportiskām aktivitātēm un skanīgu koncertu. Svētku koncertā piedalīsies bērnu un jauniešu centra popgrupas, breika, hip-hop un mūsdienu deju pulciņu skolēni kā arī šūšanas un rokdarbu pulciņa audzēkņi ar pašu radītām tērpu kolekcijām.
Aicinām sarūpēt arī kādu uzkodu vai dzērienu, lai būtu spēks baudīt aktivitātes visas dienas garumā. Tāpat būs iespēja iepazīties ar Cēsu Bērnu un jauniešu centra piedāvājumu, dodoties ekskursijā pa interešu centru kopā ar direktoru.

Savu aktivitāti būs sarūpējis arī zaļā dzīvesveida vēstniecība Cēsis – veselīgo našķu un videi draudzīgo produktu veikaliņš ieber.lv. Veikala komanda aicina mājās pārlūkot nevajadzīgās vai liekās lietas, kā piemēram – papīru, dziju, kādus audumu atgriezumus. Materiālus kuri lieti varētu noderēt  interešu centra pulciņu pedagogiem darbā ar bērniem. Šīs lietas varēs atstāt ieber.lv teltī.
Pagalma svētku organizators ir Cēsu Bērnu un jauniešu centrs.