Baleta Gala un zvanu ansamblis. MAĢISKAIS RIEKSTKODIS

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

04.12.2022

Laiks

17:00

Cena

12€ - 20€

Igaunijas Nacionālā baleta solisti

Zvanu ansamblis “Arsis” (Igaunija)

Diriģents Aivar Mäe

Daudzu pasaules baleta trupu gada nogales repertuārs mūsdienās nav iedomājams bez leģendārā Pētera Čaikovska baleta „Riekstkodis”, kas lieliem un maziem uzbur brīnišķīgu ziemas pasaku ainu un paliek atmiņā ar bezgala skaistu mūziku.

Šoreiz Cēsīs aicinām izbaudīt baleta “Riekstkodis” Gala koncertu, kurā Igaunijas Nacionālā baleta solistu sniegumā redzēsim pazīstamākos un populārākos deju numurus, bet skaistākās Pētera Čaikovska skaņdarba svītas skanēs “Arsis” zvanu ansambļa sniegumā.

Dibinot ansambli 1993. gadā, kolektīva dalībnieki bija vienīgie rokas zvanu mūziķi ne tikai Igaunijā, bet arī Baltijas un Skandināvijas valstīs. Šobrīd profesionālajā ansamblī ir astoņi dalībnieki, izveidotas divas rokas zvanu skolas un vairāki jauniešu koncertu ansambļi. “Arsis” ierakstījuši 8 kompaktdiskus un koncertējuši turnejās pa visu pasauli – Somiju, Zviedriju, Norvēģiju, Latviju, Lietuvu, Poliju, Spāniju, Franciju, Itāliju, Vāciju, Beļģiju, Portugāli, Nīderlandi, Lielbritāniju, Īriju, Dienviduāfriku, ASV, Kanādu, Ķīnu un Libānu.

Zvanu skanējums Cēsīs ikvienam ļaus sajust Ziemassvētku tuvošanos!

Koncerts visai ģimenei.

BALETA SOLISTI

Ali Urata

Ketlin Oja

Marcus Nilson

Seili Loorits-Kämbre

Heidi Kopti

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.