Autofotoorientēšanās “Cēsis 2023”

Vieta Cēsis,

Datums

02.12.2023

Laiks

16:30 - 18:00

2.decembrī notiks nakts autofotoorientēšanās “Cēsis 2023”

Vai proti orientēties tumsā, kad ēnas liekas spocīgas, vientuļie koku stāvi aizdomīgi un spīdošs acu pāris krūmos šķiet pieder briesmonim?! Nost ar aizspriedumiem!

Piedalies 2.decembra nakts autofotoorientēšanās braucienā “Cēsis 2023” un izmēģini orientēšanos tumsā! Tas ir jautri, neierasti un interesanti – tikai ar lukturīša un auto gaismu palīdzību meklēt un fotografēt dažādas sarežģītības kontrolpunktus. Papildpunktu iegūšanai būs javeic arī dažādi uzdevumi. Savukārt Cēsīs kontrolpunkti būs jāatrod tikai pēc mūsu norādēm.

Tumsa ir mūsu draugs, tādēļ braucienu varēs sākt līdz ar “tumsiņu” jebkurā vietā brauciena reģionā laika posmā no 16:30 līdz 18:00. Finišs pēc 4 stundām jebkurā vietā.

Visi brauciena materiāli tiks nosūtīti komandām uz WhatsApp starta brīdī.

Lai piedalītos braucienā, būs nepieciešams jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, fotoaparāts un/vai viedierīce ar iespēju saņemt un nosūtīt WhatsApp ziņas, ērti apavi, atstarojošā veste fotogrāfam un ļoti labs lukturis objektu izgaismošanai.

Komandā ir jābūt vismaz 2 cilvēkiem. Lai nebūtu “jābaidās” divatā, aicini līdzi savus draugus, ģimeni un četrkājainos mīluļus. Kopā ir jautrāk!

Plašāka informācija un pieteikšanās braucienam www.nakts.brauciens.lv

Ja Tev vēlās nakts stundās nenāk miegs un prāts nesās uz piedzīvojumiem, izmēģini nakts autofotoorientēšanos!