“Ar putniem un vēju sudrabvītolos” – senioru deju kolektīvs “Dzirnas” jubilejas koncerts

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

23.10.2022

Laiks

15:00

Cena

2,50€ - 3€

Svētdien, 23.oktobrī plkst.15.00 senioru deju kolektīvs “Dzirnas” aicina uz vērienīgu 60 gadu jubilejas koncertu “Ar putniem un vēju sudrabvītolos” koncertzālē “Cēsis”.

Koncerts top krāšņs un daudzveidīgs, ar kolektīvam raksturīgo smaidu un dejotprieku. “Dzirnu” dejotāji vienmēr aktīvi piedalījušies ārvalstu deju festivālos un koncertējuši Latvijā, arī 60 gadu jubilejas koncertā piedalīsies vairāki draugu kolektīvi no visas Vidzemes. Uz koncertzāles “Cēsis” skatuves bez jubilāriem varēs redzēt TDA “Gauja” (Valmiera), JDK “Rūdis” (Ērgļi), VPDK “Rotadata” (Limbaži), SDK “Sagša” (Limbaži), SDK “Mudurainis XO” (Vecpiebalga), SDK “Vērdiņš” (Gulbene), SDK “Sidrabdancis” (Sigulda). Īpašu pārsteigumu skatītājiem “Dzirnu” dejotāji gatavo kopā ar pūtēju orķestri “Cēsis”. 60 gadu jubilejas koncerta “Ar putniem un vēju sudrabvītolos” režisore ir Edīte Siļķēna.

Senioru deju kolektīvs “Dzirnas” dibināts 1962.gadā kā tautas deju pulciņš Cēsu Neredzīgo biedrības klubā. Pie skanīgā nosaukuma “Dzirnas” tas ticis, atzīmējot deju kolektīva 25.jubileju. Cauri gadu desmitiem to iedvesmojuši mākslinieciskie vadītāji Vija Borizo, Astrīda Ziņģe, Dzidra Rubene, Ruta Paulsone un Sandra Bārtniece. Pēdējos gadus gadus deju kolektīva vadītāja ir Ilona Klince.

Ieejas maksa uz koncertu ir 3 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem, DRAUGA kartes īpašniekiem – 2.50 EUR.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Pasākuma rīkotājs Cēsu Kultūras centrs