Ambiente skatuve “Hugar” / Islande

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

27.11.2021

Laiks

19:00

Turpinot koncertzāles jauno skanisko meklējumu ciklu “Ambiente skatuve”, Eiropas tūres ietvaros Cēsīs viesosies Islandes muzikālā apvienība HUGAR.

“HUGAR piemīt apburošs, sevī ievelkošs neo-klasisks skanējums.”

/Remfrijs Dedmens, The Independent/

Islandes muzikālā apvienība HUGAR, ko veido divi talantīgi multiinstrumentālisti un mūziķi Bergur Þórisson un Pétur Jónsson, plašajā mūzikas pasaulē ienākuši ar īpašu, tikai sev raksturīgu skanējumu. Būdami kaislīgi mūzikas cienītāji ar ievērojamu pieredzi darbā ar tādiem Islandes grandiem kā Björk, Sigur Rós, Ólafur Arnalds un Johann Johannson, abi draugi paši savu mūziku sāka rakstīt 2013. gadā. Gadu vēlāk, pēc vairākām, iepriekš neplānotām sesijām studijā, Bergur un Pétur ierakstīja un izdeva savu pirmo albumu, kas bez maksas bija pieejams viņu mājaslapā. Daudzslāņainais un ēteriski ambientais albums ātri guva klausītāju uzmanību un kopš tā laika vietnē Spotify vien lejuplādēts vairāk nekā 30 miljonus reižu.

Novērtēti arī no tādu ietekmīgu mūzikas recenzentu puses kā The Independent un The Guardian, HUGAR sper tālākos soļus savā muzikālajā ceļojumā un nesen sākuši sadarbību ar Sony Music Masterworks.

Pirmās 30 “early bird” biletes pieejamas par 12 EUR, pēc tam – 18 EUR.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts.

*Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.