Akcija “Ieva dodas ciemos!”

Vieta Viesnīca "Villa Santa", Gaujas iela 88, Cēsis

Datums

14.12.2023

Laiks

19:00

Lielākā nacionālā žurnālu izdevniecība “Žurnāls Santa”, kas izdod 15 vadošos drukātos žurnālus (“Ieva”, “Santa”, “Privātā dzīve”, “Klubs”, “Ievas stāsti”, u.c.) un radījusi digitālo satura platformu “Santa.lv”, gada nogalē dodas ciemos pie saviem lasītājiem. Akcija “ Ieva dodas ciemos!” 14. decembrī plkst. 19 notiks Villā Santa, Cēsīs.

Izdevniecības akcija “IEVA DODAS CIEMOS” šobrīd Latvijā notiek ar pilnu jaudu. Žurnāla “Ieva” galvenā redaktore Anna Peipiņa, izdevniecības dibinātāja, interviju autore Santa Anča jau apciemojušas Siguldu, Dobeli, kopā ar Andri Buli skaitījušas dzejoļus Rēzeknē, un Gundegu Skudriņu “spridzinājušas” Liepājā, vēl plānos Kuldīgas apmeklējums. Šajās sirsnīgajās tikšanās reizēs ir satiktas un savstarpēji iepriecinātas gandrīz 300 sievietes.

Santa Anča: “Domāju – kā tad tā, ka nesatikšos ar Cēsu novada sievietēm? Tāpēc nolēmām izsludināt busiņa papildreisu, un šoreiz viss notiks 14. decembrī, plkst.19 viesnīcas “Villa Santa” svinību zālē “Tilta māja”. Šoreiz īpašie viesi būs divi kungi – Žurnāla KLUBS redaktors Aivars Pastalnieks un uzņēmējs un domātājs Reinis Rubenis. Absolūts sajūtu mikslis – Aivars droši vien sarunās aizvedīs “Kluba” sieviešu kailfoto peripetijās, savukārt Reinis sarunu pacels garīgā līmenī. Tā kā lasītājas novados atzina, ka ir ieinteresētas vīriešu viedokļos, tad Cēsīs nolēmu jūsu vēlmes piepildīt. Kungi ir gatavi atklātām sarunām! Un, protams, būsim arī mēs – Žurnāla IEVA galvenā redaktore Anna Peipiņa un es. Tiekamies pirmssvētku atmosfērā! Un ar mūsu atbalstītāju dāvanām katrai no jums!””

Nepiespiestā un sirsnīgā atmosfērā pavadīsim šo skaisto ziemas vakaru ļoti jaukā kompānijā! Ieeja bez maksas! Lūdzam reģistrēties www.manizurnali.lv