3 Balanas Ziemassvētkos

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

23.12.2021

Laiks

19:00

Cena

12€ - 25€

Pirmssvētku vakarā izsmalcinātas stīgu skaņas aizvedīs ģimeniska siltuma un svētku prieka piepildītā ceļojumā. Tas sāksies ar Antonio Vivaldi izsmalcināto baroku, aizvedīs uz tālo Ameriku un 20. gadsimta sākuma slavenākā amerikāņu komponista Džordža Gēršvina mūzikas pasauli, bet somu simfoniķa Žana Sibeliusa Stīgu trio komponista vērienīgais mūzikas skatījums būs sadzirdams arī viņa radītajā kamermūzikā. Koncertā uzmirdzēs prieku raisošās un visiem pazīstamās tēmas no Pētera Čaikovska slavenā baleta “Riekstkodis”, bet Ziemassvētku dziesmu motīvi radīs tikai šiem svētkiem piemītošo maģisko sajūtu  un ik katrā sirdī modinās gaidas pēc kā skaista un dzīvi apliecinoša. Trīs Balanas dāvana klausītājiem būs pašu radītie skaņdarbu aranžējumi šai Ziemassvētku programmai.

Ar šo koncertu noslēgsies Trīs Balanas – ar nenoliedzamu talantu apveltīto latviešu mūziķu: vijolnieku Kristīnes un Roberta, čellistes Margaritas, rezidences gads Koncertzālē “Cēsis”, kas klausītājiem dāvāja daudzveidīgas koncertprogrammas, priecēja ar starptautiskā sadarbībā jaunizveidotu kamerorķestri un izciliem viessolistiem.

Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

*Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.