Nekustamo īpašumu profesionāļu konference 2023

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

01.12.2023

Laiks

09:30 - 19:00

Cena

60€ - 120€

Cēsis, Vidzemes koncertzālē 1.decembrī norisināsies nekustamo īpašumu nozares profesionāļu konference, kuras laikā dalībniekiem būs iespēja uzzināt aktuālāko informāciju un datus, kā arī piedalīties kvalitatīvā diskusijā, bet risinājumus nozares problemātikai radīt nekustamo īpašumu nozares hakatonā.

Šogad pirmo reizi līdztekus konferencei norisināsies ”Cēsu mājokļa diena”, visas dienas garumā pulcējot uzņēmējus, kas piedāvā pakalpojumus, preces, produktus saistītus ar nekustamo īpašumu attīstību, apsaimniekošanu, būvniecību, labiekārtošanu un citās līdzīgās jomās, kā arī apmeklētājus (ne tikai konferences apmeklētājus), kurus interesē un kam ir aktuālas iepriekš minētās tēmas.

”Cēsu mājokļa dienu” organizē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību.

Izstādes atklāšana plānota plkst.9.30, un iecerēts, ka interesenti to varēs apmeklēt līdz plkst.16.00 bez maksas.

”LANĪDA jau otro gadu par gada nogales profesionāļu konferences mājvietu ir izvēlējusies Cēsis. ”Cēsu mājokļa diena” ir lieliska iespēja novada un reģiona uzņēmējiem, ne tikai iepazīstināt nozares profesionāļus-konferences dalībniekus, bet arī ikvienu interesentu un potenciālos klientus ar sava uzņēmuma piedāvātajā precēm, produktiem un pakalpojumiem, kā arī veidot jaunas sadarbības. Tāpēc aicinām uzņēmējus izmantot šo iespēju, lai Cēsīm un LANĪDAI būtu par vēl vienu tradīciju vairāk,” pauž LANĪDA izpilddirektore Sandra Rasnača.

Konferences programma pieejama ŠEIT.

Ieejas kartes dalībai konferencē iegādājamas Mobilly vai rakstot lanida@lanida.lv.

Papildu informācija:
Sandra Rasnača
LANĪDA izpilddirektore
22535583
lanida@lanida.lv