Aivara Ošiņa fotoizstāde “Ošiņš. 70 acumirkļi”

Vieta Brīvdabas mākslas galerija "Miers un bērziņš", Vecpiebalgas pagasts, Cēsu novads

Datums

07.06.2024 - 30.11.2024

Cena

1,5€ - 3€

Jūnija sākumā Vecpiebalgas Meirēnos atklāta brīvdabas mākslas galerija “Miers un bērziņš”. Galerija savu darbību sāk ar tautā iemīlēta fotogrāfa un ilggadējās Brāļu Kaudzīšu memoriālā muzeja “Kalna Kaibēni” sirds un dvēseles – Aivara Ošiņa fotoizstādi “Ošiņš. 70 acumirkļi”.

Aivara fotoobjektīvā meistarīgi ieraudzītie putni, puķes un Piebalga maģiskajā brīvdabas galerijas vidē burtiski atdzīvojas. Sadarbība ar fotogrāfu un viņa apaļās jubilejas svinības turpināsies līdz pat rudenim, ekspozīciju laika gaitā papildinot ar jauniem Aivara iemūžinātajiem acumirkļiem.

Izstāde apmeklētājiem pieejama visu vasaru un rudeni, no trešdienas līdz svētdienai, no plkst.12.00 līdz 19.00. Izstādes apmeklējums iepriekš nav jāpiesaka. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz tālruni 29131935 (Vivita).

Brīvdabas mākslas galerija atrodas 2 km attālumā no Vecpiebalgas, 1,5 km no Alauksta estrādes un 1 km no K.Skalbes “Saulrietiem”. Apmeklētājiem ir pieejama ērta autostāvvieta. Google maps vai Waze galeriju var atrast pēc nosaukuma “Miers un bērziņš” brīvdabas mākslas galerija.

Izstādes apmeklējums ir par ziedojumu biedrībai “Piebalgas Attīstībai” (pieaugušajiem 3 EUR, bērniem no 10 gadiem 1,5 EUR), kuru jums būs iespēja veikt skaidrā naudā ziedojumu kastītē vai bezkontakta maksājuma veidā ar karti vai viedierīci.

Lai fotoizstādes apmeklējumu padarītu aizraujošu, bērniem izveidota “Foto detektīva” kartīte. Aizpildot visus lodziņus, varēs saņemt uzlīmes un kārumu. Pieejams batuts un līdzsvara lenta, kā arī vairāki iekaramie šūpuļkrēsli, kuros atpūsties.

Piramīdu kalniņā ir iespēja katram pārbaudīt savu pacietību, meistarību un izveidot savu piramīdu no laukakmeņiem.

Aktualitātes un jaunākā informācija ŠEIT.