Zvaigžņu nakts Ungurmuižā

Vieta Ungurmuiža, Raiskuma pagasts, Cēsu novads

Datums

14.08.2021

Cena

10€

14.augustā jau sesto reizi Ungurmuiža aicina satikt zvaigznes uz ekrāniem un pie debesīm! 

 

Animācijas filmas mazajiem, brīvdabas kino pieaugušajiem, mobilā observatorija zvaigžņu pētīšanai un brīvdabas restorāns!

Šogad uz lielā ekrāna:
Plkst. 21.00 – visjaunāko un jaukāko Animācijas brigādes filmiņu plejāde stundas garumā – Grieķijas dārgumi, Londonas brīvdienas, Parīzes noslēpumi, Puteklis, Zirņa bērni.

Plkst. 22.00 – Nacionālā teātra muzikālā izrāde “Sapnis par Brodveju” (2011. gads).
Ditas Lūriņas muzikālā programma “Sapnis par Brodveju” (režisors Valdis Lūriņš). Nabadzīgās Romas prostitūtas Kabīrijas liktenis, līdzīgi Kerijas dzīvesstāstam, savulaik “uzpirka” maestro Paulu, kurš pēc Fellīni slavenās filmas scenārija izveidoja mūziklu. Lūriņa koncertuzveduma pirmajā daļā izdzied Kabīrijas dziesmas, izsapņojot viņas sapni par labāku dzīvi, mīlestību un vēlmi būt uz skatuves. Uzveduma otro daļu var saukt par Kabīrijas sapņa piepildīšanos – ir gan skatuve, gan krāšņi tērpi, gan lieliski skatuves partneri, gan dziesmas no visslavenākajām Brodveja izrādēm.

 

Ņem līdzi savu plediņu un piknika grozu, ja vēlies baudīt izrādi parkā sevis izvēlētā vietā!

 

Restorāns senajā muižas parkā!
Pieņemam rezervācijas maltītei no plkst. 19.00 – 21.00 un no 21.30 – 24.00. Rezervācijas maksa 10,00 EUR/personai. Rezervē pa tel. 22007332 vai info@ungurmuiza.lv

Darbosies arī bufete.

 

No plkst. 22.00 – Mobilā observatorija zvaigžņu vērošanai un profesionāļu stāstījumi par to, ko redzēsim.

 

Ieejas maksa uz pasākumu 10,00 EUR (bērniem līdz 7.g.vec.bez maksas). Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, vai pirms pasākuma Ungurmuižā.

APMEKLĒTĀJU IEVĒRĪBAI:

Pasākumi veidoti atbilstoši valdības izstrādātajam “vidēji drošajam” pasākumu rīkošanas līmenim – vakcinētiem, pārslimojušiem un testētiem ar negatīvu rezultātu apmeklētājiem. Bērni līdz 12 gadiem var apmeklēt pasākumu bez testa. Līdzi jāņem PERSONU APLIECINOŠS DOKUMENTS un jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts vai negatīvs tests.

Pasākuma rīkotājs Ungurmuiža