Zinta Žvarta jubilejas koncerts

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

17.01.2020

Laiks

19:00

Piektdien, 17.janvārī, plkst.19.00 koncertzālē “Cēsis” notiks Zinta Žvarta jubilejas koncerts.

Nebūšu oriģināls un pievienošos idejai, kuru vairāki Latvijas mūziķi jau ir izteikuši – jubilejas koncerts tiek organizēts ne tāpēc, lai izceltu kādus savus personīgos sasniegumus vai īpašo gadu skaitu. Šis fakts vienkārši ir ļoti labs iemesls, lai satiktos ar brīnišķīgiem, ļoti svarīgiem, nozīmīgiem cilvēkiem manā dzīvē un karjerā. Tie visi ir izcili mākslinieki-mūziķi, bez kuriem mana muzikālā dzīve nebūtu izveidojusies tāda, kāda tā ir. Un, protams, arī lai radītu svētkus ne tikai sev, bet arī maniem ilggadējiem faniem un klausītājiem publikā.

Koncerts tiek veidots divās daļās. Pirmajā daļā uzstāsies speciāli šim vakaram veidots bigbends – orķestris “ZŽ 50”, kura sastāvā būs tikai man ļoti tuvi, ilggadēji draugi, kolēģi un bijušie audzēkņi. Un otrajā daļā jau visu iemīļotais “Big Al & The Jokers” ar iespaidīgiem pārsteigumiem.

Programmā piedalīsies ļoti spilgtas un unikālas Latvijas mūzikas dzīves personības. Komponists Uldis Marhilevičs, dziedātāji – Aļģirdas Šuminskas, Andris Daņiļenko, Marija Naumova, Inguss Ulmanis, Romāns Vendiņš, Ieva Kerēvica, Modris Laizāns, deju grupa swingdance.lv un, protams, neiztikt arī bez pārsteigumiem. Kā arī izcilie instrumentālisti – Raivo Stašāns, Indriķis Veitners, Ivars Bajeruns, Eduards Raubiško, Alex Balinskis, Valters Šmits, cēsinieks Artis Ločmelis, Lauris Amantovs, Uldis Ziediņš, Egils Šķetris, Ainars Ansons, Sandris Skeranskis, Kaspars Stankevičs, Gints Stepanovs, Normunds Piesis, Andrejs Jevsjukovs, Inguss Feldmanis, Juris Skrajāns, Gints Žilinskis, Juris Kristons, Gints Hartmanis, Pēteris Liepiņš, Gundars Lintiņš, Ivars Kalniņš, Raitis Aukšmuksts u. c.