Ziemassvētku pastkartīšu rakstīšana kopā ar kaligrāfijas skolmeistari

Vieta Cēsu muzeja atklātais krājums, Cēsis, Lielā Skolas iela 6

Datums

10.12.2022

Laiks

11:00 - 15:00

Cena

4€ -5€

Ziemassvētku gaidīšanas, rosīšanās un došanas laikā Cēsu Vēstures un mākslas muzejs piedāvā īpašu svētku aktivitāti, kas norisināsies 10. un 17.decembrī, plkst.11.00 – 15.00 muzeja Atklātajā krājumā Skolas ielā 6. Piesakies (tel. 22014848), Tev būs iespēja ar kaligrāfijas skolmeistares palīdzību saviem tuvajiem uzrakstīt skaistu Ziemassvētku pastkarti.

Apstādini laiku, ienāc 19.gadsimtā un piedzīvo to svētku burvību, kad tik vien vajadzēja kā spalvas kātu un tinti, lai uzrakstītu vārdus, ar kuriem dāvāt prieku un sirsnību.

Uzturēt radošumu un iedvesmoties palīdzēs bijušās Cēsu apriņķa skolas skolēnu Ed. Veidenbauma, Ed. Treimaņa – Zvārguļa un J. Poruka dzejas rindas. Savukārt šī gada jubilāra mākslinieka A. Jullas darbs Tavā acu priekšā uzburs skaistu un nomierinošu dabas ainavu.

Tā vien liksies, ka viņi ir te un viss ir tieši tā kā tam jābūt. Vārdi un sirdssiltums plūdīs aumaļām un varēsi būt pārliecināts, ka arī apsveikuma saņēmējs sajutīs to mazo, Tevis pieredzēto Ziemassvētku brīnumu.

Dalības maksa 5,00 EUR pieaugušajiem, 4€ skolēni, studenti, pensionāri, Cēsu Drauga karte. Dalībnieku skaits ierobežots, aicinām pieteikties, zvanot uz tālr. 22014848, e-pasts cesu.muzejam@gmail.com