Vīna svētki Cēsīs

Vieta Viesnīca "Cēsis", Vienības laukums 1, Vienības laukums 1

Datums

16.06.2018

Laiks

17:30 - 22:00

Cena

35.00 EUR

Esam priecīgi SOLO Vinotēkas piektos Vīna svētkus nosvinēt kopā ar Hotel Cēsis restorāna atjaunotās terases atklāšanu. Terasē, no kuras paveras viens no visbrīnišķīgākajiem skatiem Cēsu pilsētā, būs iespējams atrāk sākt un vēlāk beigt vasaras sezonu. Pateicoties terases jaunajām konstrukcijām, nelabvēlīgie laika apstākļi nespēs sabojāt Jūsu omulīgo pasēdēšanu. Terases plašums un jaunais segums ļaus vienlaicīgi ērti justies gan banketu, gan individuāliem apmeklētājiem.

Uz SOLO Vinotēkas un tās sadarbības partneru noorganizēto ikgadējo tikšanos ar VĪNU būsiet laipni gaidīti šā gada 16.jūnijā(sestdiena) no plkst. 17.30 – 22.00 Cēsīs, Vienības laukumā 1,Hotel Cēsis restorāna terasē.

Ieejas maksa 35.00 EUR vienai personai. Ieeja no 18 gadiem.
Biļetes var iegādāties TC SOLO kasē vai Hotel Cēsis recepcijā. Vietu skaits ierobežots.

Vīna svētku laikā būs iespēja izgaršot kādu jaunu, sev nezināmu Pasaules vīnu, pārliecināties par jau zināmu vīnu kvalitāti. Palutināsiet sevi ar kādu no šampaniešiem, spritzzoso vai prosecco. Pārsteidzoši atklājumi Jūs gaidīs baltvīnos, rozā un sarkanvīnos. Pavisam kopā vairāk kā 80 vīni. Vīna dziļākos noslēpumus Jums palīdzēs atklāt Latvijā zināmi vīnziņi un vīna piegādātāju pārstāvji.

Par uzkodām un ēdienu pie vīna parūpēsies Hotel Cēsis restorāna kolektīvs. Kopā ar draugiem mēģiniet atrast savu vīna favorītu, ko īpašā anketā-pasūtījuma lapā atzīmēsiet un vēlāk SOLO vinotēkā varēsiet nopirkt par īpašu Vīna svētku cenu. Dažiem būs iespēja sevi pārbaudīt aklajā degustācijā.

Pasākuma vietne
Pasākuma rīkotājs Viesnīca "Hotel Cēsis"
Kontakti