Vidzemes inovāciju konference “Atbildīga inovācija”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

27.02.2020

Laiks

10:00

Inovācijai piemīt “darīt labu” raksturs. Pielietojot inovāciju gudri, var radīt produktus, pakalpojumus un tehnoloģijas, kas ne tikai risina vai atrisina, bet, kas arī saudzē un uzlabo.

Ar inovāciju var labot esošos produktus un pakalpojumus, ar to var radīt alternatīvus risinājumus vai novērst nelabvēlīgu ietekmi uz dabu, veselību un labsajūtu ilgtermiņā. Inovācija vienlaikus var būt gan galaprodukts, gan instruments.

Inovācija var palīdzēt risināt dažādas problēmas, tai skaitā arī tās, kas šobrīd ir saistītas ar planētas Zeme pastāvēšanu. Rīcības, lai apturētu klimata pārmaiņas, ir prioritāte visā Eiropā, katrā valstī, katrā kopienā – atlikt nevar! Tas jāpatur prātā ikvienam – gan patērētājam, gan ražotājam, gan zinātniekam.

Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros jau otro gadu Vidzemes plānošanas reģions organizē inovāciju konferenci. Arī 2020. gadā rosinām vidzemniekus stiprināt inovāciju garu, taču vēlamies, lai inovācijām bagātā vide, kurā mūsu inovatori radīs jaunus produktus un pakalpojumus, būtu gudru lēmumu, atbildīgas rīcības un ilgtspējīgu risinājumu piepildīta.

Tāpēc šogad inovāciju konferencei dots nosaukums “Atbildīga inovācija”.

Kā vidzemniekiem iet ar inovācijām? Ko mēs jau protam, ar ko esam pārsteiguši pasauli?