Vecgada balle Cēsu koncertzālē

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

29.12.2019

Laiks

20:00

Cena

35.00-65.00EUR

Svētdien, 29.decembrī, plkst.20.00 koncertzālē “Cēsis” notiks Vecgada balle, kas jau kļuvusi par neatņemamu pilsētas tradīciju!

Tā ir iespēja kopā ar draugiem pavadīt lielisku gada izskaņas vakaru balles deju mūzikas pavadībā un Jaunā gada gaidīšanas noskaņās. Cēsu koncertzāles elegantais, vienlaicīgi vēsturiskais un mūsdienīgais nams un skaistā Lielā zāle ir lieliski piemērota, lai veco gadu varētu pavadīt tikpat krāšņi kā citās Eiropas lielākajās koncertzālēs.

Vakaram un dejām krāšņu skanējumu piešķirs Balles deju orķestris un solists Daumants Kalniņš. Pārtraukumos atpūtas zonā būs iespēja baudīt arī vieglu saksofona mūziku.

Ir iespēja iegādāties gan ieejas biļetes, gan vietas pie galdiņiem: parterā 6 galdi ar 12 sēdvietām pie katra, 2 galdi ar 8 sēdvietām un 8 galdi ar 6 sēdvietām; balkonā ar lielisku skatu uz deju grīdu un skatuvi – 8 galdiņi ar 2 vietām pie katra. Cenā pie partera galdiņiem ietilpst aukstās un saldās uzkodas, kā arī glāze dzirkstošā vīna. Cenā pie galdiņiem balkonā iekļauta pudele dzirkstošā vīna un neliela uzkoda.

Gan lielās zāles ejās, gan foajē būs iekārtoti vairāki brīvi pieejami galdiņi un atpūtas zonas tiem viesiem, kas būs iegādājušies ieejas biļetes. Balles vakara gaitā darbosies bārs, pie viesmīļiem būs iespēja pasūtīt arī siltos ēdienus, uzkodas un dzērienus.

Vecgada balle Cēsu koncertzālē ir izsmalcināts pasākums. Tā ir iespēja saposties un izbaudīt burvīgu atmosfēru. Dreskods “Black tie”: dāmām vakarkleita vai grezna kokteiļkleita, kungiem melns uzvalks ar baltu kreklu un tauriņu.

*Ballē ienest dzērienus un ēdienu nav atļauts. Darbosies bārs.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv