Trio Hortus koncertprogramma “Cerības un realitāte”

Vieta Cēsu Izstāžu nams, Pils laukums 3, Cēsis

Datums

22.07.2022

Laiks

19:00

Cena

5€ - 10€

Cēsu Izstāžu namā 22.jūlijā plkst.19.00 Trio Hortus piedāvās skatītājiem un klausītājiem izbaudīt koncertprogrammu “Cerības un realitāte”. Magone Runka (klavieres) un Mārcis Runka (trompete) vienosies muzikāli dinamiskā duetā, kuru vizuāli un emocionāli papildinās Annas Russkes (baleta māksliniece, horeogrāfe) dejas soļi.

Pandēmija ir ieviesusi izmaiņas netikai mūsu ikdienas plānos, bet arī izpratnē, sajūtās un vēlmēs. Šī pārmaiņu laika un klusuma iedvesmoti Trio Hortus nolēma radīt koncertprogrammu “Cerības un Realitāte”, iedvesmojoties no Ziedoņa epifānijas “Tilta sajūta” veidos stāstu par satikšanos, tikko izdzīvoto tukšumu, emociju spektru no visa līdz nekam un atpakaļ līdz visam.

Trio Hortus plāno ne tikai atskaņot tradicionālo klasisko mūziku (Kettings, Hindemits, Sumera), bet arī eksperimentālus jaundarbus, Asijas Ahmetžanovas “Utopists”, kas vēl gaida pirmatskaņojumu Latvijā.

Biļešu cenas:
10,00 EUR;
skolēniem, studentiem, senioriem – 5,00 EUR.

Biļetes uz pasākumu varēs iegādāties pirms pasākuma Cēsu izstāžu namā vai sazinoties ar Hortus māksliniekiem – www.facebook.com.