TDK “Randiņš” izlaiduma koncerts “…es esmu!”

Vieta CATA kultūras nams, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis

Datums

26.05.2019

Laiks

16:00

Cēsu kultūras centra tautas deju kolektīva “Randiņš “ aicina uz savu izlaiduma koncertu “Es esmu…”, kas notiks svētdien, 26.maijā, plkst.16.00 CATA kultūras namā.

Kolektīva vadītāja Sandra Bārtniece uzsver: “Tradīcijas ir ļoti nozīmīgas Randiņa dejotājiem – maija mēnesī notiek īpašs izlaiduma koncerts vecākajiem „Randiņa” dalībniekiem, kuri pabeidz 9. klasi. Tad jaunie dalībnieki, kuri deju kolektīvā pavadījuši pirmo sezonu, no absolventiem saņem piederības zīmi – zilu krekliņu ar vārdu un kolektīva simboliku un ēd lielo torti.” Varam tikai minēt, cik kilogrami miltu un cukura, cik simti olu ir šajā lielajā tortē, kur pirmais gabaliņš vienmēr tiek vecākiem, kā pateicība par pacietību un lielo atbalstu. Pirms tortes dalīšanas absolventi nopūš svecītes un tad nereti viņu acīs ir asaras. Pēdējais koncerts ar savējiem.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja Sandra Bārtniece, koncertmeistare Indra Kumsāre un repetitore Paula Āboliņa.
Koncertā piedalās tautas deju kolektīvi “Randiņa studija”, “Randiņš”, “Mazais Randiņš”.

Ieeja: 3,00 EUR; 2,00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem, DRAUGA kartes īpašniekiem. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā un pirms pasākuma norises vietā.

​Koncertu organizē p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.