Riharda Čerkovska stāvizrāde “Tinder Surprise jeb manas bijušās”

Vieta CATA kultūras nams, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis

Datums

14.02.2020

Laiks

19:00

Piektdien, 14.februārī, plkst.19.00 CATA Kultūras namā notiks Riharda Čerkovska stāvizrāde “Tinder Surprise jeb manas bijušās”.

Rihards Čerkovskis par izrādi: “Mēs nemākam šķirties. Nopietni! Un tā ir liela problēma, būt kopā ar kādu, lai tikai nebūtu viens.”
Rihards Čerkovskis ar stāvizrādi savas turnejas ietvaros viesosies arī CATA Kultūras namā. Stāvizrādes mērķis ir ļaut paskatīties uz attiecībām starp sievietēm un vīriešiem caur humora prizmu.

Rihards humoristiski dalīsies ar dažādiem stāstiem no savas dzīves pieredzes par šķiršanos, neuzticību, drāmām un visādām jezgām.
“Mana pārliecība ir tāda, ka mums visiem patiesībā ir daudz vairāk kopīga nekā, mēs spējam iedomāties, bet kas ir vēl fenomenālāks atklājums, mēs šajā dzīvē nespējam ietekmēt neko, atskaitot mūsu reakciju. Jā, kā mēs reaģējam dažādās situācijās? Dramatiski, vai humoristiski?”

Aicinām visus humora cienītājus apmeklēt stāvizrādi ņemot līdzi otru pusīti, jo monologā būs arī dažādi piemēri, kā pasauli uztver sievietes, bet kā vīrieši.

Biļetes pieejamas šeit: https://www.bezrindas.lv/lv/rihards-cerkovskis-tinder-surprise-jeb-manas-bijusas/7608/

mājaslapa: www.rihardscerkovskis.lv

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBA7oYLjRmij–baqAVUgtw?view_as=subscriber

IG: www.instagram.com/rihards_cerkovskis/

Facebook.com: www.facebook.com/cerkovskisrihards/