Starptautiskajai senioru dienai veltīts sarunu vakars Vaives Tautas namā

Vieta Vaives Tautas nams "Kaķukrogs", "Kaķukrogs", Cēsu novads, Vaives pagasts, LV-4136

Datums

02.10.2020

Laiks

18:00

Piektdien, 2.oktobrī, plkst.18.00 Vaives Tautas namā “Kaķukrogā” notiks starptautiskajai senioru dienai veltīts sarunu vakars ar Agnesi Kalniņu.

Ceļojumā apkārt Latvijai var doties dažādi – ar velosipēdu, ar auto un, izrādās, var arī ar kājām! Domājot par šādā Latvijas apceļošanas veidā pavadīto laika posmu, iespējams, prātā nāks gads, divi vai trīs. Bet kā ar kājām apkārt Latvijai apiet 84 dienās?

Agnese Kalniņa jau ir pazīstama ar saviem garajiem pārgājieniem, ar kājām no viena gala līdz otram šķērsojot dažādas pasaules valstis- Igauniju, Izraēlu un Kipru.

Agnese nogājusi 1785 km garo maršrutu apkārt Latvijai, satikusi iedvesmas bagātus un viesmīlīgus cilvēkus Vidzemē, Latgalē, Zemgalē un Kurzemē, redzējusi, kā viļņojas Latvijas pļavas un zeļ zeltainie labības lauki, elpojusi mūsu jūras sāļo gaisu, izbaudījusi gan saules dāsno siltumu, gan aukstas lietus šaltis. Tas viss ļāvis daudz ko atklāt, piedzīvot un mācīties!

Stāstu vakarā būs iespējams uzzināt pavisam jaunus un nedzirdētus piedzīvojumu stāstus un gūt iedvesmu Latvijas apceļošanai.

Laipni gaidīti visi vaivēnieši – seniori!

Iepriekšēja pieteikšanās pa mob.tel. 27851194