Starptautiskais Šaha festivāls “Cēsis”

Vieta Cēsis,

Datums

17.06.2023 - 22.06.2023

Starptautiskais Šaha festivāls “Cēsis” jau no 17.-22.jūnijam!

Festivāla ietvaros, 18.jūnijā Cēsu izstāžu namā norisināsies “Go girl!”  – ātrā šaha jeb rapid (15 min + 10 sek) turnrīrs meitenēm līdz 18 gadu vecumam. Viena no retajām iespējām jaunajām šahistēm spēlēt turnīrā, kas radīts īpaši meitenēm.   

Pēc veiksmīgas debijas pagājušajā gadā starptautiskais Šaha festivāls “Cēsis” 2023.gada jūnijā atgriezīsies ar bagātīgu turnīru un pasākumu klāstu. Otrajā festivāla gadā šaha entuziastiem organizatori piedāvās piedalīties vairākos turnīros, kas sešu dienu garumā notiks dažās Cēsu pilsētas lokācijās.

Festivāla iecere ir “iznest” šahu ārā no telpām un padarīt to redzamu arī pilsētas vidē, redzamus jebkuram cēsiniekam un pilsētas viesim. Līdzīgi, kā festivālā Lampa, iekārtosim Maija parku ar pasākumu teltīm, spēlētāju un skatītāju sēdvietām un atpūtas zonu. Divcīņas ātrā šaha un ātrspēles turnīri 17. un 18. jūnijā norisināsies parkā, bet pārējie turnīri notiks telpās. 

Vairāk informācijas: https://www.sahafederacija.lv/raksti/1808/festivals-cesis-atgriezisies-ar-bagatigu-turniru-un-pasakumu-klastu/