Starptautiskais forums par bioreģiona izveidi Latvijā

Vieta Sigulda,

Datums

25.10.2023

Trešdien, 25. oktobrī, kultūras centrā “Siguldas devons” no plkst.10.00 līdz plkst.16.00 norisināsies starptautisks forums “Misija – Bioreģiona izveide Gaujas Nacionālajā parkā”. Forumu organizē Siguldas novada pašvaldība, Cēsu novada pašvaldība, biedrība “GreenFest”, Vidzemes plānošanas reģions un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs Valsts Kopējās lauksaimniecības politikas tīkla aktivitāšu ietvaros. Pasākums būs veltīts pirmā bioreģiona izveidošanai Latvijā – Gaujas Nacionālajā parkā, kā arī pieredzes gūšanai.

Forumā pārstāvji no valsts, pašvaldību, nevaldības un privātajām organizācijām, kā arī pieaicinātie ārvalstu eksperti iepazīstinās dalībniekus ar bioreģiona izveides kontekstu un nozīmīgumu, kā arī dalīsies ar praktiskiem piemēriem par bioreģionu darbību Eiropā un pasaulē. Pasākuma noslēgumā, apliecinot savu atbalstu kopīgiem spēkiem veidot bioreģionu Gaujas Nacionālā parka teritorijā, klātesošie – pašvaldības, valsts institūcijas, lauksaimnieku organizācijas, biedrības, nodibinājumi, iedzīvotāji un citas iesaistītās puses – būs aicināti parakstīt labās gribas memorandu. Forumā aicināts piedalīties ikviens interesents. Pieteikšanās forma ŠEIT.

Sīkāka informācija: https://www.cesis.lv/lv/novads/aktualitates/zinas/pasvaldiba/oktobra-beigas-notiks-pirmais-starptautiskais-forums-par-bioregiona-izveidi-latvija/