Solo koncerts ar klavierēm “Portreti”

Vieta Koncertmāja "Vecozoli",

Datums

01.12.2019

Laiks

17:00

Izbaudīsim dziļi personīgi radītās Kristapa Vanadziņa kompozīcijas un skices, paceļosim dažādu pasaules kontinentu nokrāsās un ritmos. Īpaši personīgi Kristaps ļaujas tagadnes mirkļu radošajiem mūzikas dziļumiem, atskaņojot izjustās klātbūtnes brīvās improvizācijas nokrāsas un raksturu.

“Man vienmēr patīk saruna ar kādu. Šajā solo koncertā,kur esmu pilnīgi viens uz skatuves, man kaut kur blakus ir noslēpts krēsls. Notiek negaidīts pārsteiguma pavērsiens un es aicinu sev blakus kādu no klausītājiem. Ļaujos sajust savu blakussēdētāju, vienkārši uzzīmējot viņa pasauli mūzikā. ” KV

Unikāla iespēja atnākt uz koncertu un tapt uzzīmētam klaviermūzikā! Kurš tas būs no jums?

Šobrīd Kristaps strādā kā koncertējošs mūziķis un sadarbojas ar Donu, Daumantu Kalniņu, Lindu Leen, Mārtiņu Braunu, Borisu Rezņiku, Ievu Kerēvicu un maestro Raimondu Paulu. Kristaps darbojas arī kā mākslinieciskais vadītājs Dailes nama mūzikas salonā , arī kā studijas mūziķis un komponists vairākos projektos. Uzstājies un sadarbojies kopā ar Gunāru Rozenbergu, Intaru Busuli, Raimondu Tigulu, Esbjõrn Svennson, China Moses, David Kikoski, Marius Aleksa, Lauren Field un Fred Borey.

Piesaki savu klātbūtni koncertā, jo apmeklētāju skaits ir ierobežots: 28224490; koncertmaja@gmail.com