SIG & ORUBS feat STALK

Vieta Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis

Datums

16.09.2023

Laiks

21:00

Cena

10€

Ar džeza improvizācijām Malā atgriežas klavieru, čella un perkusiju meistars SIG (Siegfried), sitaminstrumentu izpildītājs Artis Orubs & saksofonists STALK, kurš Latvijā uzstāsies pirmo reizi.

STALK ir, iespējams, slavenākais mazāk zināmais saksofonists. Eiropas arēnā bijis jau kopš 90. gadu hiphopa skaņu sistēmām un elektrodžeza kombinācijām, spēlējot kopā ar Erik Truffaz, Dj Goo, Sig, Pierre Audetat grupu “Stade”. Stalk ir viens no elektroniskā fx saksofona pionieriem, sekojot Džona Hasela ceļam uz organisku un kinematogrāfisku spēles veidu. Tagad viņš ir Ženēvas brīvās improvizācijas grupas #TGM2F dalībnieks.

Arābu izcelsmes franču mūziķis SIG jeb īstajā vārdā Zigfrīds meistarīgi pārvalda klavieres, čellu un perkusijas, realizējot sevi dažādos mūzikas žanros. Mūziķis pēdējo gadu laikā ir nospēlējis vairākus koncertus tepat Latvijā. Zigfrīds ir multi-mākslinieks, viņš fotografē un režisējis arī vairākas filmas.

Artis Orubs ir talantīgs pašmāju džeza bundzinieks, kurš savas zināšanas paplašinājis ārpus Latvijas robežām. Oruba talants sniedzas arī ārpus klasiskā džeza rāmjiem – mākslinieks pievērsies arī kompozīcijai un producēšanai.