Sebastian Piano | Ambiente skatuve

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

16.11.2019

Laiks

19:30

Sestdien, 16.novembrī, plkst.19.30 koncertzālē “Cēsis” notiks Sebastiana Plano koncerts.

Sebastians Plano savā mūzikā apvieno klasisku, elektroniku un dabas radītos skaņu celiņus.  Mūziķis rada skaņdarbus čellam,  klavierēm un papildina tos ar elektroniku, sasniedzot unikālu un jaunu skanējumu, pārkāpjot tradicionālo toņu robežas.

Sebastians Plano dzimis un audzis Argentīnā. Nācis no mūziķu ģimenes un savu skanējumu mūzikā sācis meklēt jau jaunā pusaudžu vecumā. Iegūstot pamatus klasiskās mūzikas laukā, Sebastians darbojas kā laikmetīgās mūzikas komponists, multiinstrumentālists un producents un šobrīd viņa mītnes vieta ir Berlīne.

2019.gada martā mūzikas leibla Mercurykx paspārnē iznācis Sebastiana Plano jaunākais mūzikas albums “Verve”. Mūzikas žurnāls Mojo to raksturojis kā: “Elegants, vizuāli kinematogrāfisks un moderns.” Koncertā Cēsīs pamatā dzirdēsim  darbus no šī albuma, kura ceļš pie klausītājiem sācies jau 2013.gadā, bet zaudējot visu ierakstīto materiālu kopā ar datoru garnadžu rokās, Sebastians bija spiests visu jau radīto no jauna rekonstruēt un nu tas atdzimis jaunā kvalitātē.

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.