Sarunu festivāls “Lampa”

Vieta Pils parks, Cēsis

Datums

28.06.2019 - 29.06.2019

Laiks

10:00 - 00:00

Cena

Bez maksas

Jūnija pēdējā nedēļas nogalē, 28.jūnijā un 29.jūnijā, tiks iedegts jau piektais Sarunu festivāls LAMPA, kas tradicionāli norisināsies Cēsu pils parkā. Ikviens aicināts nodoties sarunām par uzticēšanos un citām Latvijai un pasaulei nozīmīgām tēmām, iesaistīties praktiskās darbnīcās un mākslinieciskās performancēs, kā arī ļauties daudziem citiem piedzīvojumiem. Ieeja festivālā – bez maksas.

Programma neatstās vienaldzīgu nevienu. Cilvēks, sabiedrība un drošība, ārpolitika, izglītība, kultūra, ekonomika, mediji un tehnoloģijas, veselība, kā arī daudzas citas pasākumu tēmas aptver teju visus mūsdienu sabiedrībai būtiskākos tematus. To saturs ļaus gūt gan praktiskus padomus ikdienas dzīvei, gan risināt globāli svarīgus jautājumus, kam steidzīgajā ikdienā var neatlikt laika. Bet tam visam bonusā – iespēja atveldzēt sakarsušos prātus neskaitāmās izklaidējošās aktivitātēs.

Sarunu festivālu LAMPA rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, Swedbank Latvija, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”, reklāmas aģentūra “Armadillo”, Cēsu novada pašvaldība un British Council pārstāvniecība Latvijā. Festivāla norisi finansiāli atbalsta Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, Swedbank Latvija, Open Society Foundations British Council pārstāvniecība Latvijā, Vācijas Federālā Ārlietu ministrija, Borisa un Ināras Teterevu fonds, uzņēmumi “Latvijas Finieris”. “Enefit” un “EKO Rija”.