Saruna par Gunas Rukšānes debijas romānu “Vilinājums”

Vieta Cēsu Centrālā bibliotēka, Raunas iela 1, Cēsis, Cēsu pilsēta, Latvija

Datums

09.01.2019

Laiks

18:00

Trešdien, 9.janvārī, plkst.18.00 Cēsu Centrālajā bibliotēkā notiks saruna par grāmatas “Vilinājums” lappusēs ievīto dzīvesstāstu kopā ar autori un viesiem – cēsniekiem Ivetu un Jāni Gabrāniem.

Autore: “Ziedi un mīlestība ir mūžīgi. Ja domājat, ka pēc tauriņu aizlidošanas mīlestība ir beigusies, tad ziniet, ka tā vēl nemaz nav sākusies. Paliek uzticība un pacietība, kas ierieš jaunus ziedus.”

Novadniece, Latvijā pazīstamā dārzkope un selekcionāre Guna Rukšāne līdz šim savos autordarbos atspoguļojusi zināšanas par puķkopību un kultūrvēsturi, un romāns “Vilinājums” ir viņas debija daiļliteratūras žanrā.

Par sevišķiem nopelniem valsts labā 2018.gada 17.novembrī Gunai Rukšānei tika piešķirts Atzinības krusts. Viņas ieguldījums Latvijas valsts vadītāja Kārļa Ulmaņa iedibinātās akcijas “Draudzīgais aicinājums” popularizēšanā un idejas uzturēšanā  – aicinājums dāvināt grāmatas savām bijušajām skolām – 2016. gadā tika novērtēts ar Draudzīgā aicinājuma medaļu.

Intriģējoši, kā Guna Rukšāne romāna rakstīšanas procesu spēj pielīdzināt puķu audzēšanai. Ar šo oriģinālo autores novērojumu ir iespēja iepazīties, izlasot interviju Ziņu portālā Latvijai LA.lv.

Uz sarunu vakaru bibliotēkā aicināts ikviens Gunas Rukšānes un Cēsu Centrālās bibliotēkas draugs!
Ieeja bez maksas.

Autorvakara rīkotāji informē, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana un foto materiāli var tikt izmantoti publicitātes nodrošināšanai.