Sansusī “Vakars Cēsīs”

Vieta Ruckas mākslas rezidenču centrs, Piebalgas iela 19

Datums

11.07.2020

Laiks

17:00 - 23:59

Cena

7 EUR

“Sansusī” radošā komanda 11. jūlija vakarā aicina cēsniekus un Cēsu viesus iesaistīties radošā provokācijā jeb baudīt kultūras desertu četros slāņos norisē “Vakars Cēsīs” Ruckas rezidenču centra pagalmā.

Vakara oficiālā daļa sāksies plkst. 18.00 pēc “Sansusī” laika ar Ievas Salietes klavesīna mūzikas koncertu, kurā apvienosies baroka un mūsdienu skaņdarbi. Vakaru turpinās Krišjāņa Santa un Ievas Gaurilčikaites laikmetīgās dejas izrāde “Labrys”. Tā rada mānīgu iespaidu, ka ir saprotami organizēta, tomēr tajā ļoti ātri varēs apmaldīties. Pilnīgākai emociju gammai trešajā deserta kārtā būs mūziķu kautiņš, kurā sacentīsies pianisti – trakulis Ēvalds Lazarevičs un šarmantā kautiņu čempione Agnese Egliņa. Un tad, lai piedzīvoto absorbētu, lēkāšana – tradicionālā “Sansusī” 20 minūšu diskotēkā, kurā par mūziku gādās DJ Platons Buravickis.

Ieeja no plkst. 17.00. Biļetes iepriekšpārdošanā sansusi.lv un 11. jūlijā arī norises vietā. Projektu līdzfinansē Vidzemes plānošanas reģions Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītās Vidzemes kultūras programmas ietvaros.

Septītais festivāls “Sansusī” Aknīstē šogad notiks no 7. līdz 9. augustam. Kopš 2016. gada notiek “Sansusī” vakari Rīgā, un tie ir ieguvuši stabilu vietu klausītāju sirdīs. Cēsis ir pirmā vieta pēc Rīgas, kur tiek organizēts “Sansusī” vakars.

Vairāk informācijas:

www.facebook.com/sansusifestivals/

www.instagram.com/festivalssansusi/

www.sansusi.lv