Sandra Luna | ARGENTĪNAS TANGO

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

18.10.2019

Laiks

19:00

Cena

12€ - 25€

”Tā nav tikai mūzika, bet arī vārdi. Tango klausoties, katram jādomā un jāapzinās patiesās dzīves vērtības. Tango ir tik dziļš,ka pat dziesmas trijās minūtēs var izteikt veselu dzīvi! Lai to izjustu un izbaudītu, jābūt ļoti jūtīgam un to dzied tie, kuriem nepatīk pelēcība,” tā tango raksturo dziedātāja Sandra Luna.

Argentīnas tango dziļo izteiksmi, vispatiesāk var īstenot mūziķis, kura asinīs plūst argentīnieša temperaments. Sandra Luna, kura dziedāt sākusi sešu gadu vecumā un pirmo koncertu sniegusi 11 gadu vecumā tango bārā dzimtajā Buenosairesā ir māksliniece, kuras sirds pa īstam pieder Tango. Viņas talants,dziļā,samtainā balss nu jau tālu pārsniegusi Argentīnas robežas un skan uz daudzām pasaules skatuvēm. Kopā ar dziedātāju uz skatuves muzicēs mūziķi no Argentīnas – pianists Juan Esteban Cuacci, bandenoists Marcelo Germán Mercadante, Emiliano Roca Gómez,kontrabass un David Merlin Lewin,vijole.

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.