Rokfilmu festivāls

Vieta "Ievkalni", Pērkoņi, Skujenes pagasts, Cēsu novads

Datums

12.08.2022 - 13.08.2022

Laiks

21:30

Jau astoto gadu otro augusta nedēļas nogali (12. – 13.augusts) pavadīt kopā aicina viens no Latvijas nedaudzajiem un nu jau senākajiem neatkarīgajiem kultūras notikumiem brīvā dabā.

Rokfilmu Festivāls ir līdzīgi domājošo organizētais pasākums, kas atraisītā atmosfērā piedāvā pēdējo gadu aktuālāko kino un alternatīvās mūzikas grupu koncertus. Rīkotāji cienā ar ugunskura zupu, apmeklētājiem brīvi pieejams grils, sporta laukums, netālā peldvieta un pastaigu maršruti. Teritorijā brīvi iekārtojamas teltis un pašu viesu ierosinātas aktivitātes. Ārpus programmas izmantojama skatuve un kino ekrāns, un apmeklētāji aicināti dalīties ar savu mūziku, radošajām audiovizuālajām izpausmēm, interesantiem stāstiem un zināšanām.

Uz lielā ekrāna gaidāmas Latvijas filmas “Revolūcija”, “Nemierīgie prāti” un dzejnieka Knuta Skujenieka piemiņai veltīts filmas “Knutifikācija” seanss.
Uz skatuves savas pastāvēšanas noslēdzošā koncertu cikla ietvaros kāps grupa “Pauls Raimonds”, kā arī grupas “Lietās”, “Grēcīgie Partizāni”, “Rusted Wheel” un “Closewarmth”.

Programma, norises vietas koordinātas Cēsu novada Skujenes pagasta Pērkoņu “Ievkalnos”, informācija par ieejas biļetēm un citas aktualitātes: https://fb.me/e/2Z0wKZbLm