Ralfs Eilands & Latvijas Radio bigbends. “Cits Pauls”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

04.04.2019

Laiks

19:00

Ceturtdien, 4.aprīlī, plkst.19.00 koncertzālē “Cēsis” notiks Ralfa Eilanda un Latvijas Radio Bigbenda koncerts “Cits Pauls”.

Kinomūzika, dziesamas, kas ir mūžīgas melodijas, nu jau, vairāku paaudžu garumā ir mīļas un zināmas ik vienam. Moderns aranžējums ar spēcinošu enerģiju, jaunības azarts, kas aizrauj klausītāju līdz sirds dziļumiem – tas ir CITS PAULS, Ralfa Eilanda un Latvijas Radio Bigbenda izpildījumā. Ir tapusi jauna programma, tik pat intriģējoša un tik pat zināma.

Koncertprogrammas “CITS PAULS” ideja un aizsākumi meklējami Latvijas Televīzijas un Radio Vecgada vakara programmā, kad Ralfs Eilands kopā ar Latvijas Radio bigbendu izpildīja Raimonda Paula skaņdarbu “Karuseļa zirgs” bigbenda pianista Viktora Ritova aranžējumā, kas ieturēts “Electro Deluxe Big Band” muzikālajā stilā.

Programmā “CITS PAULS” mūzikas mīļotājiem būs iespēja dzirdēt maestro skaņdarbus jaunos aranžējumos, Ralfa Eilanda orģinālmūziku, kā arī funk un soul mūzikas korifeju kompozīcijas.

“Šie mūziķi ir vienā līmenī ar jebkuru citu šīs planētas bigbendu! Katra no sekcijām spēlēja un skanēja lieliski, svingojoša ritma sekcija un efektīvas solo partijas, neviena vāja punkta!” – 6 Grammy balvu ieguvējs, trompetists Rendijs Brekers (Randy Brecker)

“Mūzikas tīrradnis,” – mūzikas žurnālists Uldis Rudaks par Ralfu Eilandu.

*Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.