Raimonds Pauls. Kino mūzika

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

26.10.2019

Laiks

19:00

Sestdien, 26.oktobrī, plkst.19.00 koncertzālē “Cēsis” notiks Raimonda Paula, Latvijas Radio bigbenda un grupa “Radio Trio” koncerts.

Laiks no 1974. gada līdz mūsdienām. Mirkļi, kuri pārtapuši notīs, un teju katram latvietim pazīstamajā muzikālajā rokraksta kodā. Maestro Raimonda Paula radītā kinomūzika. Jaunas interpretācijas skaņdarbiem no filmām ”Ilgais ceļš kāpās”, ”Dāvana vientuļai sievietei”, ”Depresija”, ”Klāvs – Mārtiņa dēls”, ”Likteņdzirnas” un daudzām citām, visiem labi zināmām, par klasiku kļuvušām kinofilmām. Kā ”cepurīte” uz visa – mūzika no lieliskās filmas HomoNovus. Kā saka pats Maestro, ”Man ir doma iziet cauri visam tam, ko es esmu darījis tai kino, un es gribu izveidot jaunu koncertprogrammu, kas faktiski ir vēsture”.

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Pasākumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.