Raimonds Pauls, Ance Krauze un Daumants Kalniņš. “Dienvidu akvareļi”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

28.11.2020

Laiks

18:00

Sestdien, 28.novembrī, plkst.18.00 koncertzālē “Cēsis” notiks Raimonda Pauls, Ances Krauzes un Daumanta Kalniņa koncerts “Dienvidu akvareļi”.
Organizators: Koncertzāle Cēsis

Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda jaunākās programmas uzmanības centrā likta Maestro mūzika, kas tapusi 20 gs. 60-tajos gados. Tas ir laiks, kad Paula mūziku caurstrāvo komponistam tik tuvais džezs. Par tituldarbu izvēlēta svīta “Dienvidu akvareļi”, kas 1965. gadā tikusi ieskaņota Raimonda Paula trio sastāvā, piedaloties saksofonistam Aleksandram Piščikovam. Vēl programmā iekļautas Maestro atlasītas mūziklu tēmas un dziesmas ar Alfrēda Krūkļa vārdiem. Visi skaņdarbi šajā programmā ietērpti jaunos, krāsainos aranžējumos. Programmu paspilgtina vokālisti Daumants Kalniņš un Ance Krauze.

Koncerts notiek sadarbībā ar saldumu ražotāju “Laima” – visus apmeklētājus pasākumā gaida gards pārsteigums.

Raimonds Pauls, klavieres

Solisti: Ance Krauze un Daumants Kalniņš

Latvijas Radio bigbends

*Pasākums nav paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem.**Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Aicinām koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un to neapmeklēt gadījumā, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Atrodoties koncertzālē gan publiskajās zonās, gan pasākuma laikā, apmeklētājiem obligāti jāvalkā mutes un deguna aizsargmaskas.

Apmeklējot koncertu, Jūs apliecināt, ka:

– ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, par kuriem informācija būs pieejama pasākuma norises vietā;

– respektēsiet koncertzāles personāla norādījumus par apmeklētāju plūsmas organizāciju, higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u.c.

Rūpēsimies par savu un apkārtējo drošību!