“Radio SWH” – mobilā studija Cēsīs

Vieta Vienības laukums, Vienības laukums 1, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101

Datums

19.05.2022

Laiks

07:00 - 16:00

Ceturtdien, 19.maijā, no plkst.7.00 līdz plkst.16.00 “Radio SWH” mobilā studija izziņas tūres laikā uz Latvijas novadiem piestās Cēsīs Vienības laukumā.

“Radio SWH” turpina pērn aizsākto tradīciju un arī šogad dodas Latvijas novadu izziņas tūrē. Vasaras garumā mobilā studija viesosies 12 pašvaldībās.

Starp 12 pašvaldībām, kurās viesosies īpaši veidotā un Baltijā unikālā mobilā studija, ir Liepāja, Ventspils novads, Rīga, Limbaži, Cēsis, Ventspils, Jēkabpils, Tērvete, Talsi un Roja. Dažās no pašvaldībām “Radio SWH” vienmēr možās ētera personības būs sastopamas pat vairākkārt. Izbraukumos dosies iemīļotas un atpazīstamas radio balsis, piemēram, Andris Freidenfelds, Sanda Dejus, Edgars Barbaks, Juta Jazz, Ieva Strazdiņa, Anatolijs Kreipāns un citi.

“Iespēja klātienē redzēt savus klausītājus radio pasaulē ir kaut kas unikāls, jo mēs katru dienu ar jums sarunājamies caur radio aparātu, sazināmies telefoniski, bet satikšanās “aci pret aci” izpaliek. Tad, nu, es mūsu novadu tūri gaidu ar nepacietību, lai redzētu tās mirdzošās acis,” sajūsmā dalās “Radio SWH” rīta šova “Tik Tik Tik” vadītāja Sanda Dejus.

 

Pasākuma rīkotājs Radio SWH