Polijas dejas teātris. Dejas izrāde “45”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

06.10.2019

Laiks

18:00

Svētdien, 6.oktobrī, plkst.18.00 koncertzālē “Cēsis” notiks Polijas dejas teātra izrāde “45”.

Poļu dejas teātra 45. gadadienai veltītais iestudējums “45” tēlainā veidā atspoguļo jaunu dejotāju apzināto lēmumu izvēlēties mākslu par savu dzīves aicinājumu un ceļu uz to. Ceļojums kļūst par izrādes centrālo vadmotīvu – ceļojums kā simbols, kā meklējumi, kā horeogrāfiska kompozīcija un interaktīvs ielūgums skatītājam iejusties konkrētās ainās. Iestudējuma veidotāji vēstījuma atspoguļojumā iziet ārpus tradicionālās horeogrāfa un komponista sadarbības formas. Deja un mūzika savijas neparastā un jaunā veidā, bet stāstu kustībā atklāj 20 dejotāji.
Polijas dejas teātris ir dibināts 1973. gadā. Tas ir profesionāls un autonoms kolektīvs, kas lauž tradicionālās izteiksmes formas, atklājot jaunu dejas teātra valodu un uz improvizāciju balstītu radīšanas procesu.

Izrāde tapusi sadarbībā ar Polijas Republikas Kultūras un nacionālā mantojuma ministriju, Lielpolijas Vojevodistes pašvaldības kultūras iestādi daudzgadu programmas INDIPENDENT 2017-2021 ietvaros kā Adam Mickiewicza institūta subsīdiju programmas “Cultural bridges” daļa.

Dejas izrādes norisi Koncertzālē “Cēsis” atbalsta Polijas Vēstniecība Latvijā.

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.