Pirmā neatliekamā palīdzība jeb kas jāzina katram mājdzīvnieku saimniekiem

Vieta Cēsu Centrālā bibliotēka, Raunas iela 1, Cēsis, Cēsu pilsēta, Latvija

Datums

17.09.2020

Laiks

18:00

Cena

Minimālā ziedojuma summa 10 Eur

Aicinām 17.sepembrī plkst.18:00 Cēsu Centrālās bibliotēkas 3. stāva zālē uz semināru “Pirmā neatliekamā palīdzība jeb kas jāzina katram mājdzīvnieku saimniekiem”.

Gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem ir gadījumi, kad kvalificētu mediķu palīdzība konkrētajā situācijā nav pieejama, un ir nepieciešams sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību. Katram saimniekam ir jāapzinās, kādas ir šīs situācijas un kā jārīkojas, lai palīdzētu savam mājdzīvniekam.

Semināru vadīs veterinārārste Rūta Brakša, kura ikdienā strādā Cēsu veterinārajā klīnikā Tedijs un Valmieras veterinārajā ambulancē Caps.

Kā atzīst Rūta: “Praksē nereti saskaros ar traumētiem mājdzīvniekiem un letāliem iznākumiem, kurus varētu novērst, ja vien saimnieki būtu informētāki. Neatliekamā medicīniskā palīdzība un saimnieku zināšanas ir būtiski faktori šajās kritiskajās situācijas, kad katra minūte un sekunde ir svarīgas.”

“Šāda veida semināri regulāri notiek Rīgā. Uzskatu, ka tie ir svarīgi ne tikai galvaspilsētas iedzīvotājiem, bet arī reģionos dzīvojošajiem, tāpēc organizējam pirmo šāda veida semināru Vidzemē,” stāsta biedrības Karro pārstāvē Iveta Lange.

Semināru organizē biedrība “KARRO”, kuras mērķis ir izglītot sabiedrību dzīvnieku labturības un apmācības jautājumos, kā arī veicināt sabiedrības humānu attieksmi pret dzīvniekiem. Sekojiet līdz biedrības aktivitātēm šeit.

Ņemot vērā CoviD-19 visus ierobežojumus, lūgums semināra apmeklētājiem ievērot distanci.

Aicinām ikvienu intresentu laicīgi pieteikties semināram elektroniski līdz 16.septembra plkst.17.00, sūtot pieteikumu uz e-pastu karrodogs@gmail.com. Vietu skaits ir ierobežots.
Ieeja par ziedojumiem. Minimālā ziedojuma summa 10.00 Eur.
Semināra darba valoda: latviešu

Pasākuma rīkotājs Biedrība “KARRO”