Piedzīvojumu sacīkstes “Dublis 2022”

Vieta Viesu nams "Upmaļi", "Upmaļi", Līgatnes pagasts, Cēsu novads

Datums

16.09.2022 - 18.09.2022

Septembra vidū, 16.–18. septembrī Līgatnē, viesu namā “Upmaļi” jau divdesmito gadu notiks piedzīvojumu sacensības “Dublis 2022”, kuras organizē bērnu un jauniešu organizācija “Jaunie Vanagi”.

“Dublis” ir piedzīvojumu sacensības, kurās komandas pārbauda savu veiklību trasē pildot dažādu grūtības pakāpju uzdevumus. Trases garums ir aptuveni 3 km, taču tā ir pārsteigumu pilna un pārbauda komandas spēju saliedēties. Dublis pirmo reizi pieteica sevi 1992. gadā kā viens no pirmajiem šāda veida pasākumiem Latvijā un turpina pulcēt vienuviet arvien jaunas paaudzes.

Pasākuma mērķis ir popularizēt aktīvu atpūtu dabā un veicināt komandu saliedēšanos sportiskā gaisotnē.

Piedzīvojumu trasē komandas dosies 17.septembrī un tā sevī ietvers dažādus pārbaudījumus, kā piemēram –  dubļu tranšeju pārvarēšanu, alpīnisma elementus, kā arī veiklību, prātu un drosmi pārbaudošus uzdevumus. Pasākumu un volejbola turnīru vada sabiedrībā plaši pazīstamais Kozmens un sestdienas vakarā dalībniekus sagaida Križevic bandas, Alum alu un Grēcīgo partizānu koncerti, pirtiņa, kā arī atmosfēriskas sarunas pie ugunskura.

Sacensībās piedalīsies jaunieši sākot no 12 gadu vecuma. Lai piedalītos, jāsaorganizē komanda 5 cilvēku sastāvā, kurā jābūt abu dzimumu pārstāvjiem, un jāizpilda pieteikuma anketa.

Sacīkstes organizē: Bērnu un jauniešu organizācija “Jaunie Vanagi”.

Plašāka informācija atrodama: https://www.facebook.com/jaunievanagi.