“Piano Duo” | “Brāļi Juseni”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

01.02.2019

Laiks

19:00

Cena

10,00EUR-18,00EUR

Klaviermūzikas sensācija, mūzikas pasaulē ievērojamo zīmolu Deutsche Grammophon un Stainway&Sons pārstāvētie mākslinieki – holandiešu duets brāļi Juseni – ieradīsies Latvijā, Cēsīs, lai pārsteigtu. Viņu klavierspēle izceļas ar perfektu skaidrību, pārsteidzošu veiklību un brāļiem piemītošu absolūtu saspēles harmoniju.

Neraugoties uz savu jaunību, brāļi Artūrs un Lukas Juseni jau daudzus gadus ir daļa no starptautiskās koncertu aprites un izpelnās gan preses, gan klausītāju cildinājumus. Viņi uzstājušies kopā ar teju visiem Nīderlandes orķestriem, tai skaitā ar Karalisko Concertgeboworķestri, kā arī slaveniem starptautiskiem orķestriem. Koncertturnejās viesojušies gan Eiropā, gan ASV un Āzijas valstīs.

Programmai Cēsīs izvēlēti romantisma laika Šūberta, Mendelszona un franču komponistu Forē, Pulenka un Ravēla klavierdarbu opusi.

*Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

**Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pasākuma vietne cesukoncertzale.lv/
Pasākuma rīkotājs Koncertzāle "Cēsis"