Pētera Vaska mūzikas aprīlis. “Brāļi”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

13.04.2019

Laiks

14:00

Cena

15€ un 18€

Garīgā spēka un enerģijas ziņā Pētera Vaska domubiedri mūzikā ir tādi komponisti, kā Arvo Pērts, Gija Kančeli, Henriks Mikolajs Gureckis, Džons Taveners. Pēteris Vasks, veidojot festivāla konceptuālo skanējumu, kamermūzikas programmā vēlas iezīmēt latviešu un mūsu reģiona, skandināvu komponistu garīgo saiti un pasaules izjūtu mūzikā. Līdz ar to, šajā koncertā skanēs komponista lielākā autoritātes Arvo Pērta mūzika, zviedru mūsdienu komponista Alberta Šnelcera un somu komponista Oli Mustonena darbi.

Skaņdarbus dzirdēsim zviedru kamerorķestra O’Modernt mūziķu izpildījumā, kuriem raksturīgi jaunu izteiksmes veidu meklējumi mūzikā.

Programmā: Pēteris Vasks, Arvo Pērts, Alberts Šnelcers, Oli Mustonens

*Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

**Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.