Pats Gobziņš un filma “Ceļojums uz Ogri”

Vieta Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis

Datums

15.11.2019

Laiks

20:00

Piektdien,15.novembrī, plkst.20.00 notiks piedzīvojuma filmas “Ceļojums uz Ogri” Cēsu pirmizrāde un tikšanās ar tās scenārija autoru un režisoru Robertu Gobziņu.

“Ceļojums uz Ogri” ir radošās apvienības ZB veidota filma, tā tapusi ar Ogres novada pašvaldības atbalstu.
“Patiesībā, tā filma ir nenopietni par nopietnām lietām. Mums, latviešiem, reizēm pietrūkst humora izjūtas, tāpēc biežāk jāpasmaida par sevi un dažkārt arī par citiem. Man izdevās pārliecināt kolēģus, kuri apgalvoja, ka tas būs sviests, bet tas ir ļoti kvalitatīvs sviests. Paldies Robertam Gobziņam par šo filmu!” pēc filmas pirmizrādes atzina Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

Šī ir jau trešā radošās grupas ZB kopēji veidotā filma. Pirmā no tām – “Ceļojums uz Tukumu” tapa pirms 27 gadiem, tālajā 1992 gadā. Savukārt 2001.gadā šī komanda uzņēma romantisku filmu “Sviests”.

Filmā piedalījušies Māris Olte, Raimonds Bergmanis, basketbola zvaigzne Kaspars Bērziņš, aktieris Lauris Dzelzītis, Sanda Dejus, Arvis Zēmanis, sabiedrībā zināmi ogrēnieši, tostarp Latvijas eksprezidents Raimonds Vējonis. Ogres novada domes priekšsēdētājs, Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks, kā arī BK “Ogre”sportisti un Ogres novada Kultūras centra kolektīvu dalībnieki.

Pirms filmas “Ceļojums uz Ogri” pirmizrādes apmeklētājiem “MALĀ” būs unikāla iespēja noskatīties nepilnu pusstundu garo filmu “Sviests”. Savukārt pēc pirmizrādes seansa notiks Roberta Gobziņa performance un iespējamas dejas.

Lai sagatavotos šiem kino svētkiem – rīkotāji aicina apmeklētājus veikt mājas darbu, proti, interneta vietnē “YouTube” atrast un noskatīties arī pirmo šīs komandas veidoto filmu “Ceļojums uz Tukumu”.

Svarīgi minēt, ka šis ir labdarības kino seanss.

Ieeja uz filmas pirmizrādi – par ziedojumu.

Visi saziedotie līdzekļi tiks dāvāti dienas centram “Saime”. Šis centrs atrodas Ogrē un nodrošina sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, sociālo prasmju attīstību, izglītošanu un brīvā laika pavadīšanas iespējas personām ar intelektuālās attīstības traucējumiem un psihiskām saslimšanām.

Pasākuma sākums pulksten 20.00

Durvis atvērtas no pulksten 19.00