Pasākums māmiņām ar bērniem

Vieta Cēsis,

Datums

13.03.2023

Laiks

14:00

Cena

25€

Pavasari ļoti gaidot, aicinām māmiņas ar bērniem kopā būt! Šoreiz tiksimies Cēsīs!
Kā jau marta mēnesim piestāv – tikšanās laikā vairosim sievišķo enerģiju – būsim kustībā un radīsim. Pats galvenais – pabūsim sieviete sievietei un mamma mammai.
Mūsu tikšanos plānojam iesākt dejā, sarunās, smieklos un asarās. Kas nāks – to pieņemsim; kas nāks – tam būsim blakus; kas nāks – tam ļausim būt. Dāvināsim viena otrai klātbūtni un iespēju atvērt dziļākās dvēseles dzīles un tik pieņemtai tieši tādai, kāda tu esi. Nodarbību vadīs Laura Dzelzkaleja – cēsiniece, zinātņu doktore, pieredzējusi grupu un nodarbību vadītāja, vides un dabas procesu pētniece, sieviete, mamma, smejošā feja un visuma enerģijas iemiesojums mūzikā un dejā. Vairāk informācijas meklē
Tikšanās otrajā daļā pagatavosim sev divu veidu ķermeņa skrubīšus, lai varam ilgi vēl sevi lutināt arī pēc mūsu tikšanās. Sastāvdaļas būs “draudzīgas bērniem”, lai droši varētu kopā darboties ar mazajiem ķipariem. Ķermeņa skrubīšiem tapt palīdzēs Kristīne Dobrāja – māmiņa no Valmieras puses, kurai dabas augi un darbošanās ar tiem ir īpaši mīļa un tuva – gan darbojoties pirtiņā ar tiem, gan radot augu ūdentiņus uzņēmumā Flos Mili.
Kad? 13. martā;
Cikos? Plkst. 14:00 (tikšanās plānota līdz plkst. 17:00-18:00 pēc sajūtām);
Kur? Cēsīs, Pļavas Dziednīca telpās;
Cik? 25 EUR no ģimenes
Ja vēlies piedalīties vai ir kādi jautājumi, sazinies pa tālr. 26605044 (Anna)