Muzikāla zīmējumu izrāde bērniem ČELLĪNO CEĻO

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

04.02.2024

Laiks

12:00

Cena

12€

Bērni festivālā “Čello Cēsis” tiek gaidīti uz īpašu zīmējumu izrādi par mazo mūzikas instrumentu Čellīno, kurš dodas savu sajūtu un emociju iepazīšanas ceļojumā.

Reizēm kādā vietā ir tik labi un omulīgi – kā mājās, reizēm ikdienas notikumi vai cilvēki izraisa skumjas vai dusmas, bet gadās arī tādi brīži, kad esi tik laimīgs, ka varētu pacelties spārnos un lidot! Čellino centīsies izprast, kas tad mums liek justies tā, vai citādi, ievedot krāsu, dejas un mūzikas aizraujošajā pasaulē.

Čellīno lomā iejutīsies čelliste Guna Šnē, ceļojuma pavadonis un režisors – Varis Klausītājs.

Muzikālās izrādes scenogrāfe ir Hiroko Ošima (Japāna), scenogrāfa asistente Marta Madara Grantiņa. Kustību horeogrāfe Ilze Bloka.

Izrāde piemērota bērniem no 4 gadu vecuma.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Pasākuma rīkotājs Koncertzāle "Cēsis"