Latvijas Jaunatnes teātra muzikāla Ziemassvētku pasaka “Sniegbaltītes skola”

Vieta CATA kultūras nams, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis

Datums

21.12.2019

Laiks

19:00 - 22:00

Cena

5.00-15.00EUR

Sestdien, 21.decembrī, plkst.19.00 CATA Kultūras namā notiks Latvijas Jaunatnes teātra muzikāla Ziemassvētku pasaka “Sniegbaltītes skola”.

Leģendārā pasaka “Sniegbaltītes skola” ir kļuvusi par vienu no mīļākajam bērnības pasakām jau daudzām paaudzēm. Šogad Latvijas Jaunatnes teātris saviem skatītājiem piedāvās jaunu un krāšņu šīs muzikālās bērnu pasakas iestudējumu, kurā darbosies visiem labi zināmie pasakas tēli – Sniegbaltīte, Salatēvs, zaķēni, vilcēns un citi meža zvēri. Lomās -Laima Miltiņa, Jānis Jarāns, Raimonda Vazdika, Pēteris Šogolovs, Dainis Porgants, Dace Makovska, Jānis Mūrnieks, Sandis Bergholds, Kārlis Tols,  u.c. Izrādes režisors – Jānis Mūrnieks, producents – Juris Millers. Izrāde paredzēta pirmsskolas vecuma skatītājiem un jaunāko klašu skolēniem.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta pasākuma un tā apmeklētāju video un foto fiksēšana ar mērķi šos ierakstus padarīt publiski piejamus.  Biļete uz pasākumu ir jāiegādājas ikvienam pasākuma apmeklētājam. Skatītājiem līdz 5 gadu vecumam, kuri neaizņem atsevišķu sēdvietu un apmeklē pasākumu pieaugušo pavadībā, jāiegādājas t.s. “bērnu biļete” par 5 EUR.

Biļetes cena: 5- 15.00 EUR
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasē

Pasākuma rīkotājs Producents.lv