Mūzika mākslas galerijā | Trio klarnetei, čellam un klavierēm

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

17.11.2019

Laiks

16:00

Svētdien, 17.novembrī, plkst.16.00 koncertzālē “Cēsis” latviešu jaunie mūziķi – klarnetiste, Lielās Mūzikas balvas 2018 laureāte Anna Gāgane, čellists Kristaps Bergs un pianiste Linda Leine – ir izveidojuši ansambli “Trio Fabel” un klausītājiem piedāvās neaizmirstamu kamermūzikas programmu.

Programma aptver trīs dažādus laikmetus: klasicismu pārstāv mūzikas milzis Bēthovens, romantisma laikmetu – Brāmss, savukārt mūsdienu latviešu mūziku – Evija Skuķe. Ja Bēthovena Klarnetes trio pieder pie viņa agrīnā posma opusiem, tad Brāmsa Trio Klarnetei, čellam un klavierēm ir viens no komponista brieduma gadiem veikumiem. 1890. gadā viņš paziņoja, ka Stīgu kvintets Solmažorā ir viņa pēdējais skaņdarbs, bet gadu vēlāk viņš tomēr uzraksta šo trio. Šis ir romantisma piestrāvots opuss, kas Brāmsam raksturīgā manierē ieraus klausītāju vētrainā emociju virpulī.

Evija Skuķe savukārt ir veltījusi savu jaundarbu “Š” tieši šiem mūziķiem, kurus vieno mūzikas mīlestība, aizrautīga muzicēšana un īsta draudzība.

Programmā:
Ludvigs van Bēthovens, Trio klarnetei, čellam un klavierēm
Johaness Brāmss, Trio klarnetei, čellam, klavierēm op.114
Evija Skuķe, “Š” (pirmatskaņojums)

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.