Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra izrāde PATIESĪBA

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

24.02.2022

Laiks

19:00

Cena

12€ - 20€

Florians Zellers “Patiesība”. Mūsdienīga komēdija vienā daļā. Morāles un godaprāta cīņa par izdzīvošanu.

Ilgums – 1 stunda 25 minūtes.

Režisors: Intars Rešetins

Izrādē piedalās:

Mišels: Anatolijs Fečins
Loransa: Veronika Plotņikova
Pols: Aleksejs Korgins
Alisa: Adriana Tatjana Začeste
Alisa: Marika Šmukste

“Meli ir netikums tikai tad, ja tie nodara ļaunumu, bet, ja no tiem ceļas labums, tad tie ir tikums. Dzīvojiet tikumīgi! Melojiet uz velna paraušanu! Nevis kautrīgi un reizēm, bet drosmīgi un vienmēr! Melojiet, mani draugi, melojiet, un izdevīgā brīdī es jums atdarīšu ar meliem!” (Voltērs)

Arī lugas “Patiesība” varoņiem ir izvēles iespējas – melot vai nemelot, stāstīt patiesību vai turpināt melot, un, ja melojam – vai meli nepagriezīsies pret pašu?

Morāles un godaprāta cīņa par izdzīvošanu vienā daļā. Lieliska franču komēdija ar labākajiem teātra aktieriem, kur izdzīvo tikai labākais melis!

 

 

 

Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Visu koncerta laiku, kā arī pirms un pēc tā, apmeklētājiem obligāti jāvalkā mutes un deguna aizsegs. Noteikumu neievērošanas gadījumā, tiks izteikts aicinājums atstāt zāli.